Iskolánk 8.b osztálya Somody Beáta és Nagy Adrienne tanárnők vezetésével részt vettek a „Gőzgéppel a jövőbe” tudományos élménynapon a Lauder Multiverzum Innovációs Tér (MIT) Diáklaborban.
A teljes cikk ide kattintva érhető el.



A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

Gratulálunk Kincses Dénes, 4.b osztályos tanulónak és felkészítő tanárának, Kalla Viktóriának. Dénes lett a legeredményesebb tanulóink közül a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.