Iskolánk 8.b osztálya Somody Beáta és Nagy Adrienne tanárnők vezetésével részt vettek a „Gőzgéppel a jövőbe” tudományos élménynapon a Lauder Multiverzum Innovációs Tér (MIT) Diáklaborban.
A teljes cikk ide kattintva érhető el.



Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.