Gimnáziumi felvételi – szóbeli beosztás – 2024

KSI sport és Családi nap – Gyere el és mozogj velünk program

“A KSI – Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület, szakosztályaival közösen 2024. január 13-án és családi napot tartott. A KSI SE-nek célja volt, a   kétcélú rendezvényen felhívni és figyelmet a KSI-re, az egyesületet és a sportot népszerűsítő programokon keresztül bemutatni, megismerhetni gyerekkel sportágakat a KSI-ben működő szakosztályokat.

A rendezvény Riz Levente Sportcsarnokban került lebonyolításra. Iskolánk, a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium egy külön standon tudta bemutatni a sportiskola tevékenységét., kötetlen beszélgetések alatt felvázolni, hogy miért fontos a kettős karrier, a sport és a tanulás fontossága. A rendezvényen jelen volt Polgár Anikó Intézményvezető, Herczegné Leitner Krisztina Igazgatóhelyettes, és Császár Katalin az alsós évfolyam munkaközösségvezetője.

A programra ellátogató gyerekek, szülök kipróbálhattak magukat OCR pályán, falmásáson. Bemutatkozott az atlétika, asztalitenisz, biatlon, jégkorong, judo, kajak-kenu, karate, kézilabda, korcsolya, labdarúgás, ökölvívás, öttusa, sportlövészet, torna, triatlon és vízilabda szakosztályok.”

 

Jakab Ágnes

szabadidőszervező

 

 

Egyéb híreink

2023-2024.

2023 Legeredményesebb Sportiskolája lettünk!

Elnyertük a 2023. év Legeredményesebb sportiskolája címet! A legeredményesebb sportolók között díjat kapott Tölgyesi Flóra, 12.B osztályos világbajnok kajakozónk. Büszkék vagyunk, hogy kiemelt partnerünk, a

2023-2024.

Siker a II. kerületi Röplabda Diákolimpián

A II.kerületi, a IV. korcsoportos Röplabda Diákolimpián iskolánk fiú csapata első helyen végzett. A csapat tagjai: Deme Benjamin (8.c) Horváth Levente (8.b) Kiss Máté (8.b)

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.