Gimnáziumi felvételi – szóbeli beosztás – 2024

“2024. január 26-én farsangi bált rendeztünk iskolánk alsós és felsős évfolyamra járó diákok számára.
Az alsós diákok a saját termükben tartották meg a farsangi bálukat. Voltak, akik különböző állatoknak öltöztek, voltak, akik mesélősökké váltak erre a délutánra. A beöltözési felvonulást követően közös játékokéban vettek részt gyerekek.
A felsős évfolyamon az osztályok közös produkciókkal készültek. A farsangi bál témája alapján a strimmeling műsorokból mutattak be részleteket a diákok. Így láttattuk jelenetet a Simson családból, az Alvin és a Mókusokból, Barbi filmből, a Mama Miából, a Minyonokból, a nagy pénzrablásból és a Hupikék törkipékből. Volt eladás a Dance With me-re, a Tokyo Drift-re, az Esernyő Akadémia filmből.
A bált közös tánccal zárták a diákok. A DÖK gimnazista diákjai táncokat tanítottak be a felsős évfolyamnak. A nagyszabású buli után eredményt hirdettünk.
A farsangi bált ebben az évben a 6.b osztály nyerte, második a 6.c osztály lett, a harmadik helyen kettő osztály is osztozott az 5.a és az 5.c osztály. Köszönjük az osztályfőnököknek, hogy felkészítették az osztályaikat. A DÖK diákoknak, hogy levezették a programot!”
Jakab Ágnes, szabadidő szervező

Egyéb híreink

sport
2023-2024.

Februári sporteredmények

Sportoló tanulóink február hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

2023-2024.

Siker a Budapesti Úszó Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el a Budapesti Úszó Diákolimpián:   Kókai Hajnalka (11.A), Szathmári Rebeka (9.A), Végvári Bori (10.A), Andrejka Zita (11.A) 4×50

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.