Részvétel a Sulinyugi Programban

2023. november 24-én az 1.b és a 4.a osztály részt vett a Sulinyugi Programban. A 45 perces foglalkozás során a feszültség jeleiről, okairól és legfőképp a feszültséglevezetés lehetőségeiről beszéltek. Kipróbáltak a diákok néhány stresszkezelési technikát, játékosan, sok vizuális segédanyagot használva. Csoportokban dolgoztak, közösen ötleteltek. Igyekeznek majd a mindennapokban is használni a tanultakat.
Köszönjük a lehetőséget!
A programról bővebb információk az alábbi linken érhetőek el: https://sulinyugi.hu/manostressz

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.