Részvétel a Röplabda Diákolimpián

2023. november 8-án, iskolánk röplabda csapata lejátszotta az utolsó meccsét, az országos döntőbe jutásért.
A lányok, nagyon izgalmas mérkőzésen nyertek, így biztos résztvevői a röplabda diákolimpia országos elődöntőjének.
A csapat tagjai:
Piros Janka 9.B
Kruppa Lujza 9.C
Mihálszki Vilma 9.C
Vértes Luca 9.C
Klein Maja 10.A
Szalay Villő 10.B
Debrei Vivien 11.B
Fehér Laura 11.B
Jurmann Dóra 11.B
Hrutka Rebeka 11.B
Tácsik Noémi 11.B
Bozóki Afrodité 12.A
A meccsről készült rövid összefoglaló az alábbi linken érhető el:
Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Váraljainé Gálffy Andrea testnevelőnek!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.