Részvétel a Országos Röplabda Diákolimpia budapesti elődöntőjén

2023. október 2-án vettünk részt az Országos Röplabda Diákolimpia budapesti elődöntőjének első mérkőzésén. A Szerb Antal Gimnázium ellen 3:0-ra nyert iskolánk.
Csapatunk tagjai:
Bugyáki Maja 12.A
Bozóki Afrodité 12.A
Debrei Vivien 11.B
Fehér Laura 11.B
Hrutka Rebeka 11.B
Jurmann Dóra 11.B
Klein Maja 10.A
Kruppa Lujza 9.C
Mihálszki Vilma 9.C
Vértes Luca         9.C
Piros Janka 9.B
Szalay Villő 10.B
Tácsik Noémi 11.B
Gratulálunk a diákoknak és Váraljainé Gálffy Andrea testnevelőnek!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

2025/26-os tanév

Zen-kert kibővítés

A Zen-kert kibővítéséről az összefoglalót Vámosiné Vitáris Márta, tanító, szakkör vezető készítette: 2026. május 21-ére készült el iskolánk nagyudvarán, a tavaly átadott ZEN-ZÖLD Nyugi Kert

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.