Örökös Boldog Iskola

2023. október 25-én iskolapszichológusunk, Eőri Brigitta és Herczeghné Leitner Krisztina igazgatóhelyettes oklevélátadó ünnepségen vettek részt. Iskolánk a 2023-2024-es tanévre megkapta az Örökös Boldog Iskola címet. Az esemény fókuszában a pozitív pszichológia aktuális témai és az Új Önbizalom Program állt.

Egyéb híreink

Alsó tagozatos programok

Mikulás járt iskolánkban

„Miklós napon – Mikulás járt az iskolánkban, meglátogatta a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenkit. Minden terembe bekopogtatott a manóival, vidámságot hozott és ajándékcsomagokat osztott. Köszönjük a

2023-2024.

Mikulás-kupa

2023. december 6-án iskolánk Mikulás-kupát rendezett, mely során az ünnepekre hangolódva különböző játékos sportfeladatokban mérhették össze képességeiket alsós diákjaink. A sorverseny rendhagyó, zenés bemelegítéssel vette

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.