Vámosiné Vitáris Márta, ÖKO szakkörvezető összefoglalója az udvar szépítéséről:
„Több éves „nagyzöldítési tervek” váltak 2023. szeptember 25-én valóra!
A régi kipusztult sövények – bokrok helyébe az Iskolavezetés és a Medve Utcai Alapítvány támogatásával csodálatos nagyudvari ZÖLD-FAL alapjait hozhatták létre az ÖKO–SZAKKÖRI – Zöld Macik „Zöldikék” Vámosiné V. Márta vezetésével és Németh Zsuzska segítségéve.
Az emelt ágyásokba és teraszra ültetett örökzöldek, tuják mellette a később zöldellő borostyánok és más futónövények teszik majd szebbé iskolánk nagyudvarát!
ÖKO iskolai programunk a ZÖLD CSIK csoport tevékenységének keretében valósulhatott meg.
Köszönet minden ZÖLD támogatónak és lelkes „ZÖLDÍTŐNEK”!”

Egyéb híreink

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.