Vámosiné Vitáris Márta, ÖKO szakkörvezető összefoglalója az udvar szépítéséről:
„Több éves „nagyzöldítési tervek” váltak 2023. szeptember 25-én valóra!
A régi kipusztult sövények – bokrok helyébe az Iskolavezetés és a Medve Utcai Alapítvány támogatásával csodálatos nagyudvari ZÖLD-FAL alapjait hozhatták létre az ÖKO–SZAKKÖRI – Zöld Macik „Zöldikék” Vámosiné V. Márta vezetésével és Németh Zsuzska segítségéve.
Az emelt ágyásokba és teraszra ültetett örökzöldek, tuják mellette a később zöldellő borostyánok és más futónövények teszik majd szebbé iskolánk nagyudvarát!
ÖKO iskolai programunk a ZÖLD CSIK csoport tevékenységének keretében valósulhatott meg.
Köszönet minden ZÖLD támogatónak és lelkes „ZÖLDÍTŐNEK”!”

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Balatonfenyvesen kirándult az 5.c osztály

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.