Részvétel a II. kerületi Őszi Labdarúgó Diákolimpián

Iskolánk I. korcsoportos labdarúgó csapata részt vett a II. Kerületi Őszi Labdarúgó Diákolimpián. Ebben a korcsoportban még nem tétre mennek a mérkőzések, csak a játék öröme, a tanulás, gyakorlás a cél.
A csapat tagjai:
Zaben Yamin (1.a)
Sinkovics Máté (1.a)
Kerekes Zsolt (1.a)
Medvegy Viktor (1.a)
Hőrich Máté (1.a)
Bubán Marcell (1.a)
Leitner Bence (2.b)
Zhou Mengzhan (2.b)
Fábián Boldizsár (3.a) – a csapat legjobbjának választott játékos
Gratulálunk a diákoknak és felkészítőiknek: Gyetván Krisztina és Leitner József testnevelőknek!

Egyéb híreink

2023-2024.

A magyar nyelv napja

A magyar nyelv napja alkalmából ma délután iskolai vers- és prózamondó versenyt tartottunk, melyre szeretettel vártunk minden érdeklődő gimnazistát. A 9-10. osztályos korcsoportban szavalatával megosztott

Alsó tagozatos programok

Mikulás járt iskolánkban

„Miklós napon – Mikulás járt az iskolánkban, meglátogatta a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenkit. Minden terembe bekopogtatott a manóival, vidámságot hozott és ajándékcsomagokat osztott. Köszönjük a

2023-2024.

Országos sikert ért el a Brummogó Bábszakkör

Iskolánk Brummogó Bábszakköre ismét országos sikert ért el! Gratulálunk a diákoknak és a szakkör vezetőjének, Vámosiné Vitáris Mártának, aki az alábbi összefoglalót készítette: „Az idei

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.