Osztálykirándulás – 12.A

A 12.A osztály szeptember 21-23-ig osztálykiránduláson vett részt a Dunakanyarban, a Verőce melletti Csattogó-völgyben. Az ott töltött bő két napra jutott rengeteg közös játék, sport és nevetés. Pénteken igazi őszi kirándulóidő volt, így kisvasúttal utaztunk Királyrétre, ahol felmentünk a Várhegy-kilátóba, majd gyalog indultunk vissza a szállásra. Bár szombaton a vonatállomás felé vezető úton mindenki alaposan megázott, ismét egy felejthetetlen élménnyel gazdagodtunk és még négy év után is új szemszögből ismerhettük meg egymást. Az osztályt Csáki Zsuzsanna és Tóth Bence osztályfőnökök kísérték el.

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.