A Miskolcon megrendezett Országos Környezetismeret-környezetvédelem csapatversenyen iskolánk 2.helyen végzett.
A csapat tagjai Gilly Sára, Kalmár Kinga és Zsitnai Zsófia, a 6.c osztályból.
Felkészítő tanáruk Giday Beatrix.
Gratulálunk!

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.