A Miskolcon megrendezett Országos Környezetismeret-környezetvédelem csapatversenyen iskolánk 2.helyen végzett.
A csapat tagjai Gilly Sára, Kalmár Kinga és Zsitnai Zsófia, a 6.c osztályból.
Felkészítő tanáruk Giday Beatrix.
Gratulálunk!

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

A Közép-Budai Tankerületi Központ pályázatot ír ki a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium büféjének üzemeltetésére. A pályázat kiírása ide kattintva olvasható. A pályázati adatlap ide

A Zen-kert kibővítéséről az összefoglalót Vámosiné Vitáris Márta, tanító, szakkör vezető készítette: 2026. május 21-ére készült el iskolánk nagyudvarán, a tavaly átadott ZEN-ZÖLD Nyugi Kert
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.