Gimnáziumi felvételi – szóbeli beosztás – 2024

Megemlékezés 1848. március 15-ről

9
Március 15-ére emlékeztünk ma a 7.b és c osztály tanulóinak ünnepi műsorával. A szereplők életre keltették a márciusi ifjakat, s bemutatták március idusának legfontosabb eseményeit. A műsor végén megemlékeztünk a szabadságharc későbbi eseményeiről és mindazokról, akik 1848-49-ben életüket adták a magyar szabadságért.
Köszönjük Heczel Csenge (10.A) és Szörényi Szellő (10.A) énekes közreműködését, Vábró Áron (11.A) és Velinsky Márton (11.A) technikai segítségét, valamint a felkészítő tanárok, Nagy Adrienne, Málinger Tünde, Molnárné Lukács Dorottya és Somhegyi Kata tanárnő munkáját!
A fotókat készítette: Simon Elza és Jackson Szófia 11.A osztályos tanulók

2

8

3

6

Egyéb híreink

2023-2024.

Vers-és prózamondó verseny felső tagozaton

A múlt héten megrendeztük felső tagozatos diákjaink számára a hagyományos vers- és prózamondó versenyünket. A 7-8. osztályos korosztály legjobbjai: I. Csernátony Tünde (8.b) II. Vas Zalán (8.a) III. Kiss

2023-2024.

Siker a Budapesti Úszó Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el a Budapesti Úszó Diákolimpián:   Kókai Hajnalka (11.A), Szathmári Rebeka (9.A), Végvári Bori (10.A), Andrejka Zita (11.A) 4×50

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.