Alapítványi – Szülői Bál

2

Remek hangulatban megtartottuk Alapítványi Bálunkat. Köszönjük a szülők támogatását, reméljük, hogy mindenki remekül szórakozott, s jól érezte magát pedagógusaink táncát látva, tanítványaink sportbemutatóját megtekintve és Zséda énekét hallgatva.

Szeretettel várunk mindenkit a következő évi Szülői-Alapítványi Bálunkon!

 

Köszönetnyilvánítás

A bálról készült összefoglaló videó az alábbi linken tekinthető meg:

A bálon fellépett tanári karunk egy része két produkcióval. A táncok az alábbi linken tekinthetőek meg:
https://www.youtube.com/watch?v=pwyWJ7lgUWc
1
1
3
3
4 2
4 2
4 4
4 4
5 1
5 1
5 2
5 2
6 2
6 2
6 3
6 3

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.