Víz Világnapja az alsó tagozaton

335569017 602795918373077 8328963691383477622 n
Az idei tanévben is látványosan ünnepelték meg a Víz Világnapját az alsó tagozaton.
Kékbe öltözött alsós tanítók és lelkes kisdiákok március 22-én, szerdán a 4. szünetben vonultak az udvarra, s egy „kék vízű tóba helyezték el a vízcseppeket” a „Legyél TE is vízcsepp!” ÖKO program keretében. Az óriási víz felirat és a diákok által készített- rajzolt – színezett sok-sok vízcsepp hívta fel a figyelmet bolygónk vízkészletének fontosságára. A vízcseppekből VÍZ felírat megtekinthető az aulában. A programot az Iskolavezetés, a Zöld Csik is támogatta, de nem valósulhatott volna meg az egész alsó tagozat összefogása nélkül.
Köszönet mindenkinek!
Az ÖKO program szervezője: Vámosiné Vitáris Márta

336631761 256793623382231 9039723020365628024 n

DSC07698

DSC07725

DSC07756
DSC07756

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

2025/26-os tanév

Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadó

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.