Gimnáziumi felvételi – szóbeli beosztás – 2024

Kórusfellépés a Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházban

BIK Karacsonyi unnepseg gyerekkorus 6

A Betegápoló Irgalmas Rend Budai Irgalmasrendi Kórházának vezetése az idei évtől karácsonykor azt a kedves szokást szeretné bevezetni, hogy a dolgozóinknak tartandó ünnepség kis gyermekek csengő hangján szóló énekkel nyíljon meg. Erre elsőként  iskolánk alsó tagozatos énekkarát kérték fel. A programon részt vett intézményvezetőnk, Polgár Anikó, helyettese Hőnig Anikó, az énekkar vezetője, Kalla Viktória, és a kis fellépők, az alsó tagozatos énekkar.

Egyéb híreink

2023-2024.

Siker a Budapesti Úszó Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el a Budapesti Úszó Diákolimpián:   Kókai Hajnalka (11.A), Szathmári Rebeka (9.A), Végvári Bori (10.A), Andrejka Zita (11.A) 4×50

2023-2024.

Vers-és prózamondó verseny felső tagozaton

A múlt héten megrendeztük felső tagozatos diákjaink számára a hagyományos vers- és prózamondó versenyünket. A 7-8. osztályos korosztály legjobbjai: I. Csernátony Tünde (8.b) II. Vas Zalán (8.a) III. Kiss

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.