15. CsOKi túra

15 foto

Csik Országjáró Kirándulások (CsOKi) 15. túráját november 27-én, vasárnap tartottuk. A programon összesen 16 fő vett részt (és két kutya). A hűvös, ködös novemberi időben megmásztuk a budaörsi Kő-hegyet, majd a csapat egy részének lecsatlakozása után a János-hegyi Erzsébet-kilátó felé vettük az utunkat. Itt fogyasztottuk el a szokásos csúcscsokit, majd a Szépjuhászné-nyeregbe leereszkedve zártuk a túrát. Összesen 11,5 km-t tettünk meg 500 m szintemelkedés mellett, és szerencsénkre még gombákból sem fogyott ki az erdő.
A kirándulás során 3 újabb rangjelzés is kiosztásra került, így már 6 fő büszkélkedhet a megtett kilométereket jelző „csíkokkal”. A következő túra tervezett időpontja: dec. 11.

Zöld csíkkal (200 km) rendelkezik:
– Tóth Bence, tanár (260 km)

– Domokos Bence, öregdiák (210 km)

Sárga csíkkal (100 km) pedig:

– Mussinger Maja 12.A (153 km)
– Zilahi Márton, öregdiák (138 km)
– Novák Barbara, tanár (123 km)
– Fehér Kristóf, öregdiák (110 km)
és egy tiszteletbeli sárga csíkos: Kókusz (100 km)
IMG 20221128 202720
IMG 20221128 202720
IMG 20221127 093000
IMG 20221127 093000

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.