Sportágválasztó – 2022.

DSC05368
Sportágválasztó programot rendeztünk iskolánk alsós és felső diákjai számára, az Európai Diáksport Napján, amelyet idén is szeptember utolsó péntekén, azaz 2022. szeptember 30-án tartottunk.
„Going Green in Sport” – „Irány a Zöld!” címmel hirdette megy a Magyar Diáksport Szövetség ezt a programot.
Részvevő diákok 7 különböző sportággal ismerkedhettek meg, melyeken iskolánk válogatott sportolói, a gimnáziumba járó diákok segítették az alsóbb évfolyamos gyerekeket.
Judosaink bemelegítőt, és egy kis bemutatót tartottak a diákoknak. Lehetett tollaslabdázni, pingpongozni, laser fegyverrel lőni, vívni, célba dobni, ergo-méteres padon evezni.
A diákok külön beosztás alapján, egy tanórán keresztül próbálhatták ki magunka, tudásukat az állomásokon.
Sportágválasztó programunkat támogatta és segítette a Budapest Honvéd Kajak-Kenu Szakosztálya, amit ezúton is nagyon köszönünk!

20220930 105021

309022838 1069036973788637 7443796154280909959 n

DSC05340

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

2025/26-os tanév

Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.