Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink!
Sok sikert kívánunk a középiskolás évekhez!


Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink!
Sok sikert kívánunk a középiskolás évekhez!



Kiss-Bertók Levente és Szűts Gergely iskolánk 10.B osztályos strandröplabdás tanulói az Országos strandröplabda Diákolimpián, V-VI. korcsoportban 1.helyezett lett. Gratulálunk!

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette: Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.