Iskolánk elismerésben részesült a II. kerületi iskolai sportban nyújtott eredményes, aktív szereplésért.
Iskolánk elismerésben részesült a II. kerületi iskolai sportban nyújtott eredményes, aktív szereplésért.

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.