1.b osztályunk a Lázár Ervin Program keretében a Varga Imre Múzeumban jártak. A kisdiákok Az égigérő fa címet adták a pasztellkrétával készült műveknek. Nagyon inspiráló, színvonalas programon vehettek részt.

1.b osztályunk a Lázár Ervin Program keretében a Varga Imre Múzeumban jártak. A kisdiákok Az égigérő fa címet adták a pasztellkrétával készült műveknek. Nagyon inspiráló, színvonalas programon vehettek részt.


Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

Fekete Nóra, iskolánk 7.c osztályos jégkorongos diákja elnyerte a Budakalász jó tanulója, jó sportolója” címet. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.