„Diákok a diákokért” kiállítás iskolánk

280722451 870241700547209 1233580508807574826 n

Iskolánk 7.b osztályos kiemelkedő vizuális tehetséggel rendelkező, halk szavú, szerény tanulójának nyílt meg Szilencium című kiállítása a „Diákok a diákokért” művészeteket támogató program keretében.

A megnyitó 2022.05.11-én az 5. óra utáni szünetben volt, melyet Heczel Réka Csenge és Szörényi Szellő Boglárka 9.A osztályos médiakultúra tagozatos tanulók tartottak:

„Kedves egybegyűltek, szeretettel köszöntünk mindenkit Tamás Alexandra első önálló kiállításán, amit a művész örömmel és verejtékkel készített műveinek szenteltünk.

Szandi iskolánk tanulója első osztályos kora óta. Már óvodában komolyan foglalkozott rajzolással, így az eltelt hét év alatt egy, csaknem felnőtt érettségű művésszé nőtte ki magát. Ezt bizonyítja az is, hogy iskolánk mindhárom Hiltonban rendezett kiállításán dobogós helyezést ért el.

Alkotásai kifejezőek, a visszafogott festményektől kezdve a plasztikus grafikákig tisztán látszik, egy olyan személyről beszélünk, aki fiatal kora ellenére érti a szakmát. Éppen ezért nagy jövőt jósolunk számára a művészetek terén, ehhez azt kívánjuk, hogy legyen elég kitartása, és a tehetségét soha se adja fel.”

” Szandi munkáival, tehetségével mindig elcsitít bennünket egy kis időre. Ez a szilencium értékes és építő… Köszönjük neki! „

Somody Beáta

vizuális kultúra mestertanár

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

2025/26-os tanév

RG Gála

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.