Az Erasmus csapat újra úton. Ezúttal Toulonba, Franciaországba mennek, ahol a gyerekek első világkiállításán képviselik iskolánkat és Magyarországot.

Az Erasmus csapat újra úton. Ezúttal Toulonba, Franciaországba mennek, ahol a gyerekek első világkiállításán képviselik iskolánkat és Magyarországot.


A Közép-Budai Tankerületi Központ pályázatot ír ki a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium büféjének üzemeltetésére. A pályázat kiírása ide kattintva olvasható. A pályázati adatlap ide

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Tisztelt Szülők! A nyári szünet ideje alatt az alábbi ügyeleti napokon tudják ügyeiket intézni: 2026. július 8. 09:00-12:00 2026. július 22. 09:00-12:00 2026. augusztus 5.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.