Search
Close this search box.

Játékos német vetélkedő

Játékos német vetélkedő volt iskolánkban április 11-én délután. Az 5. és 6. osztályosoknak szóló verseny során 11 izgalmas feladványt kellett megoldaniuk az állatnevek mögé bújtatott 3 fős csapatoknak. A Csanki Éva tanárnő által összeállított kreatív fejtörők nemcsak a szókincset és a nyelvtani ismereteket aktivizálták, de a feladványoknak köszönhetően rímet is faragtak és dalszöveget is fejtettek a résztvevők. A szókirakó, a dominó és a rejtjelezett húsvéti jókívánság biztosította a jó hangulatú csapatversenyt, mely végén a következő tanulók állhattak a dobogóra:

Az 5. osztályosok közül első lett: Asztalos Zsóka, Szabados Zsuzsanna, Hegyesi Horka,

második helyezést ért el: Dudás Katalin, Alliquander Zsigmond, Tomcsányi Tamás

és a harmadik helyen végzett: Bakai Szonja, Horváth Elinor, Takács Lilla.

A 6. osztályosoknál első helyezést ért el Mihók Fruzsina, Nagy Benedek Marcell, Nikzad Aiden, második lett Mathauser Lili, Kormos Lola, Weigl Gergő és a harmadik helyen végzett Wilk Maja, Galambos Luca, Sallai Lea, Boda Sven Wendel.

Gratulálunk mindenkinek!

Egyéb híreink

2023-2024.

ÖKO nap

Iskolánk 2024. június 18-án, kedden ÖKO napot szervezett a felső évfolyamok diákjai számára. A program célja a fenntarthatóság fontosságának bemutatása volt, különös tekintettel a növények

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.