Víz világnapja

Az iskolában már hagyomány, hogy március 22-én kékben jövünk. Az idén a mellékelt víz világnapi installációnkkal emlékezünk meg az alkalomra. A felső tagozatos diákmunkákból, a 7.b osztályos tanulók készítették a kiállítást Somody Beáta tanárnő irányításával a Rés Galeriánkba.
Alsó tagozaton Vámosiné Vitáris Márta tanítónő vezetésével zenés flashmobban vehettünk részt egy hosszan „csordogáló patak” és egy tó kialakításával, textilek hullámoztatásával és alsós tanulók halacskáinak az „úsztatásával”.
Hatalmas élmény volt, köszönjük!

276298757 836010043970375 4244856859642143481 n

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.