Polgármesteri dicséretben részesültek tanulóink

A hagyományoknak megfelelően polgármesteri dicséretben részesültek azon tanulóink, akik az elmúlt tanévben kimagasló versenyeredményeket értek el.
A tegnapi nap során részt vettek a díjkiosztó ünnepségen a Móricz Zsigmond Gimnáziumban. A díjakat Őrsi Gergely, polgármester úr, Risztov Éva, Darnyi Tamás olimpiai bajnokok adták át.
Balázs Dávid
Fehér Borka
Fejős Anna
Lendvai Natasa
Ralovich Dávid
Ralovich Milla
Szlávik Olívia
Ulrich Zoé
Zsitnai Marcell
Gratulálunk a díjazottaknak!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Balatonfenyvesen kirándult az 5.c osztály

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

2025/26-os tanév

Zen-kert kibővítés

A Zen-kert kibővítéséről az összefoglalót Vámosiné Vitáris Márta, tanító, szakkör vezető készítette: 2026. május 21-ére készült el iskolánk nagyudvarán, a tavaly átadott ZEN-ZÖLD Nyugi Kert

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.