Fenntarthatósági témahét az alsó tagozaton

„Zöldítő Hét” zajlott az alsó tagozaton, melynek keretében megvalósult a Kövirózsa projekt. Az alsós gyerekek a kisudvarra, a lépcső alatti domb tetejére kis fát és cserjét ültettek, valamint a sziklakertet újították meg.

A munkálatok nagy részét a 4.a osztály, a 3.b, és 4.b, osztály végezte el, Urbán Katalin és Vámosiné Vitáris Márta tanítók irányításával, segítségével.

A nagyudvar virágládáiba is megújultak a növények részben szülői adományokból és a Medve Utcai Alapítvány támogatásával.

Az örökbefogadott virágládákat és sziklakertet az osztályok folyamatosan gondozzák majd!

Köszönet a kis kertészeknek és a tanítóknak.

15
15

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

RG Gála

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadó

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.