Fenntarthatósági témahét az alsó tagozaton

„Zöldítő Hét” zajlott az alsó tagozaton, melynek keretében megvalósult a Kövirózsa projekt. Az alsós gyerekek a kisudvarra, a lépcső alatti domb tetejére kis fát és cserjét ültettek, valamint a sziklakertet újították meg.

A munkálatok nagy részét a 4.a osztály, a 3.b, és 4.b, osztály végezte el, Urbán Katalin és Vámosiné Vitáris Márta tanítók irányításával, segítségével.

A nagyudvar virágládáiba is megújultak a növények részben szülői adományokból és a Medve Utcai Alapítvány támogatásával.

Az örökbefogadott virágládákat és sziklakertet az osztályok folyamatosan gondozzák majd!

Köszönet a kis kertészeknek és a tanítóknak.

15
15

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

2025/26-os tanév

II. kerületi Polgármesteri dicséret

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.