Az őszi szünet első vasárnapján, okt. 25.-én sor került a „Csik Országjáró Kirándulások”, avagy „CsOKi” programsorozat első túrájára az iskola gimnazista diákjaival és tanáraival, Tóth Bence tanár úr vezetésével. A váratlanul érkező és kitartónak bizonyuló eső ellenére senki nem mondta le a programot, teljesítettük az előre kitűzött, kb. 15 km-es távot. Az időjárás nem kedvezett, de a túra jó hangulatban telt; Békásmegyerről indulva felkapaszkodtunk a Nagy-Kevély csúcsára, ahol megtekintettük az egybefüggő felhőzet alkotta fehér hátteret és elfogyasztottuk a „csúcscsokit”, majd az esőtől korcsolyapályává változott ösvényen lecsúsztunk (egyesek szó szerint) a Mackó-barlangig, végül pedig nagyon sárosan és elégedetten, Pomázon zártuk a túrát.

A kiránduláson részt vettek: Bugyáki Maja, Erdélyi Emma (9.a), Bencze Péter, Harmat Amanda, Kiss Evelin, Mussinger Maja, Szokol Fanni (10.a), Domokos Bence, Zilahi Márton (11.b), Pap Rebeka tanárnő és Tóth Bence tanár úr.

IMG 20201026 192519

IMG 20201030 214025 1

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.