Az őszi szünet első vasárnapján, okt. 25.-én sor került a „Csik Országjáró Kirándulások”, avagy „CsOKi” programsorozat első túrájára az iskola gimnazista diákjaival és tanáraival, Tóth Bence tanár úr vezetésével. A váratlanul érkező és kitartónak bizonyuló eső ellenére senki nem mondta le a programot, teljesítettük az előre kitűzött, kb. 15 km-es távot. Az időjárás nem kedvezett, de a túra jó hangulatban telt; Békásmegyerről indulva felkapaszkodtunk a Nagy-Kevély csúcsára, ahol megtekintettük az egybefüggő felhőzet alkotta fehér hátteret és elfogyasztottuk a „csúcscsokit”, majd az esőtől korcsolyapályává változott ösvényen lecsúsztunk (egyesek szó szerint) a Mackó-barlangig, végül pedig nagyon sárosan és elégedetten, Pomázon zártuk a túrát.

A kiránduláson részt vettek: Bugyáki Maja, Erdélyi Emma (9.a), Bencze Péter, Harmat Amanda, Kiss Evelin, Mussinger Maja, Szokol Fanni (10.a), Domokos Bence, Zilahi Márton (11.b), Pap Rebeka tanárnő és Tóth Bence tanár úr.

IMG 20201026 192519

IMG 20201030 214025 1

Egyéb híreink

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

2025/26-os tanév

Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.