Az Állatok világnapi plakátkészítő verseny is fenntarthatósági témahéten október 5-9. héten zajlott. Az osztályok, a napközis csoportok nagyon szép faliújságokat, terepasztalt készítettek.
Az Állatok világnapi plakátkészítő verseny is fenntarthatósági témahéten október 5-9. héten zajlott. Az osztályok, a napközis csoportok nagyon szép faliújságokat, terepasztalt készítettek.

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette: Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.