Az őszi szünet első vasárnapján, okt. 25.-én sor került a „Csik Országjáró Kirándulások”, avagy „CsOKi” programsorozat első túrájára az iskola gimnazista diákjaival és tanáraival, Tóth Bence tanár úr vezetésével. A váratlanul érkező és kitartónak bizonyuló eső ellenére senki nem mondta le a programot, teljesítettük az előre kitűzött, kb. 15 km-es távot. Az időjárás nem kedvezett, de a túra jó hangulatban telt; Békásmegyerről indulva felkapaszkodtunk a Nagy-Kevély csúcsára, ahol megtekintettük az egybefüggő felhőzet alkotta fehér hátteret és elfogyasztottuk a „csúcscsokit”, majd az esőtől korcsolyapályává változott ösvényen lecsúsztunk (egyesek szó szerint) a Mackó-barlangig, végül pedig nagyon sárosan és elégedetten, Pomázon zártuk a túrát.

A kiránduláson részt vettek: Bugyáki Maja, Erdélyi Emma (9.a), Bencze Péter, Harmat Amanda, Kiss Evelin, Mussinger Maja, Szokol Fanni (10.a), Domokos Bence, Zilahi Márton (11.b), Pap Rebeka tanárnő és Tóth Bence tanár úr.

IMG 20201026 192519

IMG 20201030 214025 1

Egyéb híreink

2021/2022-es tanév

Siker a Budapesti Mezei Futás Diákolimpián

Iskolánk tanulói jól szerepeltek a Budapesti Mezei Futás Diákolimpián Eredmények: IV. korcsoport Lányok Csapat 2.hely Tagjai: Kiss Viktória ,Bágyi Emese, Babik Alexa, Schuchmann Zsófia (7.c)

20230117 161255
2022/23-es tanév

Petőfi 200 – irodalmi vetélkedő

Petőfi 200 címmel irodalmi csapatversenyt rendeztünk kedd délután iskolánkban. A 6., 7. és 8. osztályosok különböző játékos feladványokon keresztül ismerhették meg jobban az idén 200. születésnapját

20180216 113947
Alsó tagozatos programok

Házi versenyeink az alsó tagozaton

február 16-án, pénteken került sor az  I. félévi alsós versenyek eredményhirdetésére:  az oklevelek és a finom nyereménytorták, valamint az egyéb díjak  átadására. GRATULÁLUNK minden nyertes osztálynak

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.