Október 15-én a 10 millió fa alapítvány támogatásával tanáraink és diákjaink elültettek két platán, két hárs és két berkenye fát környezetünk zöldítése érdekében!
A fényképeket készítette: Körmendi Máté (11.B)

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.