Október 15-én a 10 millió fa alapítvány támogatásával tanáraink és diákjaink elültettek két platán, két hárs és két berkenye fát környezetünk zöldítése érdekében!
A fényképeket készítette: Körmendi Máté (11.B)

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.