Október 15-én a 10 millió fa alapítvány támogatásával tanáraink és diákjaink elültettek két platán, két hárs és két berkenye fát környezetünk zöldítése érdekében!
A fényképeket készítette: Körmendi Máté (11.B)

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Fekete Nóra, iskolánk 7.c osztályos jégkorongos diákja elnyerte a Budakalász jó tanulója, jó sportolója” címet. Gratulálunk!

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.