Október 15-én a 10 millió fa alapítvány támogatásával tanáraink és diákjaink elültettek két platán, két hárs és két berkenye fát környezetünk zöldítése érdekében!
A fényképeket készítette: Körmendi Máté (11.B)

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.