Október 15-én a 10 millió fa alapítvány támogatásával tanáraink és diákjaink elültettek két platán, két hárs és két berkenye fát környezetünk zöldítése érdekében!
A fényképeket készítette: Körmendi Máté (11.B)

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.