Iskolánk 2020. szeptember 1. – 2023. augusztus 31. közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.
Iskolánk 2020. szeptember 1. – 2023. augusztus 31. közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette: Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.