Gimnáziumi felvételi – szóbeli beosztás – 2024

Óvodás Olimpia iskolánkban

Iskolánk hagyományaihoz híven, 2019. november 9-én ismét megrendeztük az Ovis Olimpiát, amin a II. kerületből 10 óvoda apróságai vettek részt: Kolozsvár Utcai, Kardarka Utcai, Virág Árok, Szemlőhegy, Pitypang, Bólyai Utca, Budakeszi Úti, Ökumenikus és a Kitaibel Pál Utcai Óvoda. A gyerekek 6 feladatból álló versenyen vették részt, melyek közben gimnazista tanulóink segítették őket. A feladatokat Jakab Ágnes, iskolánk szabadidőszervezője és Sátor Attila, testnevelő állították össze.

Ellátogatott hozzánk, volt diákunk, az idén felnőtt kajak női négyesben világbajnok Gazsó Alida Dóra. Alida segített a bemelegítésben és biztatta a versenyző gyerekeket.

Jelenlétével megtisztelte az eseményt: Hajnissné Anda Éva, a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgató asszonya, Kovács Ildikó, a Budakeszi Óvoda intézményvezetője, a II. kerületi óvodák sportszervezője és Ötvös Zoltán, aki a II. kerületi önkormányzatot képviselte.

A 2019. év legsportosabb óvodája a Kitaibel Pál Utcai Óvoda lett!

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

3 1

Egyéb híreink

2023-2024.

Alapítványi Bál 2024

2024. február 23-án a Medve Utcai Iskolai Alapítvány és az Szülői
Munkaközösség jótékonysági szülői bált rendezett, aminek témája a farsang volt.
Több vendég is jelmezt öltött és részt vettek a jelmezversenyen.

2023-2024.

2023 Legeredményesebb Sportiskolája lettünk!

Elnyertük a 2023. év Legeredményesebb sportiskolája címet! A legeredményesebb sportolók között díjat kapott Tölgyesi Flóra, 12.B osztályos világbajnok kajakozónk. Büszkék vagyunk, hogy kiemelt partnerünk, a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.