Óvodás Olimpia iskolánkban

Iskolánk hagyományaihoz híven, 2019. november 9-én ismét megrendeztük az Ovis Olimpiát, amin a II. kerületből 10 óvoda apróságai vettek részt: Kolozsvár Utcai, Kardarka Utcai, Virág Árok, Szemlőhegy, Pitypang, Bólyai Utca, Budakeszi Úti, Ökumenikus és a Kitaibel Pál Utcai Óvoda. A gyerekek 6 feladatból álló versenyen vették részt, melyek közben gimnazista tanulóink segítették őket. A feladatokat Jakab Ágnes, iskolánk szabadidőszervezője és Sátor Attila, testnevelő állították össze.

Ellátogatott hozzánk, volt diákunk, az idén felnőtt kajak női négyesben világbajnok Gazsó Alida Dóra. Alida segített a bemelegítésben és biztatta a versenyző gyerekeket.

Jelenlétével megtisztelte az eseményt: Hajnissné Anda Éva, a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgató asszonya, Kovács Ildikó, a Budakeszi Óvoda intézményvezetője, a II. kerületi óvodák sportszervezője és Ötvös Zoltán, aki a II. kerületi önkormányzatot képviselte.

A 2019. év legsportosabb óvodája a Kitaibel Pál Utcai Óvoda lett!

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

3 1

Egyéb híreink

375040491 1220260935545282 1867791944342060161 n
2023-2024.

Kiállítás a Huculudvar Lovasközpontban

Bakos Rozália, 4.b osztályos tanulónknak 2023.augusztus 13-án nyílt egy önálló kiállítása Sarudon, a Huculudvar Lovasközpontban, ahol több lovas és egyéb képét is kiállították. Gratulálunk!

2023-2024.

Sportprogram az alsó tagozaton

2023. szeptember 12-én hagyományainkhoz híven az Európa Ligetben ismét megtartottuk szokásos őszi sportprogramunkat. Napközis szervezésben a testnevelő tanárokkal együttműködve különböző ügyességi játékos feladatokat oldottak meg

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.