Rendhagyó küzdelem és játék óra a 6.c osztályban

Október 16-án, szerdán Kiss Gergely, háromszoros olimpia bajnok vízilabdázó rendhagyó küzdelem és játék órát tartott a 6.c osztály tanulóinak. A gyerekek kérdései kapcsán mesélt a vízilabdáról, saját pályafutásáról, a sport és az iskola fontosságáról életében, és hogy hogyan tudta összeegyeztetni a kettőt.

Köszönjük a szervezést Varga-Pergel Krisztián 6.c osztályos tanulónak és Dobó Andrea tanárnőnek.

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.