Boldogság Programmal kapcsolatos hírek

2019. június 3-án iskolánkban került megrendezésre a „Boldogságóra szakmai nap”.
A Budapestről érkező pedagógusok először Prof. Dr. Oláh Attila, az ELTE PPK vezetőjének boldogságelméletről, a pozitív gondolkodást megalapozó boldogság hormonokról és a Boldogság Program alapjairól szóló tudományos előadását hallgathatták meg.
Második előadóként Bagdi Bella lépett a színpadra. Lelkesítő programismertetőjében összegezte a boldogságórák előnyeit, és beszámolt az egyre népszerűbb Boldogság Program eddigi eredményeiről, sikereiről. Ezt követően műhelymunkák során az érdeklődő pedagógusok gyakorlatban is kipróbálhattak
egy-egy boldogságóra témakört.

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Egyéb híreink

Tanulmányi eredmények

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 2023. november 10-én tartott Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában, az alsó tagozat 4.b osztályából a Nyelvtangekko csapat 3. helyezést ért el. Gratulálunk  Bakos Rozáliának                      Berár-Guóth

2023-2024.

A magyar nyelv napja

A magyar nyelv napja alkalmából ma délután iskolai vers- és prózamondó versenyt tartottunk, melyre szeretettel vártunk minden érdeklődő gimnazistát. A 9-10. osztályos korcsoportban szavalatával megosztott

2023-2024.

Siker a 7. Magyar Klipszemlén

Szij-Pethes Bence, iskolánk 9.A osztályos tanulója a csapatával a 7. Magyar Klipszemlén Legjobb rendezés kategóriában 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.