Search
Close this search box.

Tankerület Kiváló Diákjai

2019. május 23-án a Közép-Budai Tankerület Igazgató asszonya, Hajnissné Anda Éva átadta a Tankerület Kiváló Diákja díjat. Ezt a címet, olyan tanulók kaphatják meg, akik iskolájuk hírnevét elért eredményeikkel öregbítik, kiemelkedő és építő közösségi tevékenységet végeznek és példamutató a magatartásuk.
Iskolánk kitüntetett diákjai:
Sipos Borbála (6.b)
Jakab Levente (7.b)
Hnatyszyn Vanda (9.A)
Ralovich Dávid (9.A)
Vecsei Teréz Dorka (9.A)
Westsik Luca (10.A)
Ganzer Balázs (11.A)
Tamási Zoltán (11.B)
Leitner Lilla (12.A)
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2023-2024.

Iskolánkban járt a Bőrönd Múzeum

Iskolánk 7.b, 9.B, 9.C és 10.B osztályánál járt a Bőrönd Múzeum Program, aminek keretében a pénzügyi alapismeretekkel ismerkedhettek meg a diákok. Köszönjük a lehetőséget!

2023-2024.

Siker a II. Kerületi Tavaszi Labdarúgó Diákolimpián

A II. Kerületi Tavaszi Labdarúgó Diákolimpián, iskolánk VI.korcsoportos fiú csapata 1.helyen végzett. Csapat tagjai: Mihálszi Móric (11.A) Bösztöri Szilveszter (11.A) Jakab Levente (11.A) Kardos Benjamin

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.