Fenntarthatósági Témahét az alsó tagozaton

2019. március 18-22. között Fenntarthatósági Témahét zajlott iskolánk alsó tagozatán.
A 2. a osztályban környezetvédelemről szóló, a Víz világnapjával kapcsolatos kiselőadásokat, kísérleteket, filmeket láthattak a gyerekek.
Az alsós folyosón tematikus faliújságok hívták fel tanulóink figyelmét a víz és természet védelmére.
Március 19-én a napközis csoportok részvételével „Zöldítés” – Virágültetés keretében megújult iskolaudvarunkon a virágládák. Szülői támogatással – az alsós osztályok által behozott virágpalántákat ültették el a diákok Vámosiné Vitáris Márta tanító irányításával.
Az ültetéssel egy időben a tanító nénik vezetésével a napközis gyerekek Te szedd! – akcióban az udvart tették rendbe.Köszönjük az alsós tanítók szervező munkáját!

55439560 2220009634984171 1895997756447653888 n

55638507 2220009694984165 6343360031232098304 n

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.