Search
Close this search box.

„Sine ira et studio” gimnazisták tankerületi történelem csapatverseny

15 1
  1. december 15-én került megrendezésre a „Sine ira et studio” a gimnazisták tankerületi történelem csapatversenye a Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnáziumban. Iskolánk Mayflower nevű csapata második helyezést ért el.

A verseny 7 feladatból álló első fordulója után már dobogós helyen állt. A második forduló feladatai meglepték diákjainkat – dramatizálni és előadni kellett történelmi szituációkat -, de így is megőrizték előkelő helyezésüket.

A csapat tagjai: Cozombolis Arnold, Fenyvesi Zoltán és Heuszler Ákos a 11.B és 10.A osztályból. Teljesítményükhöz gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk.

Egyéb híreink

2023-2024.

Csik-nap

Minden évben névadónk, Csik Ferenc, olimpiai bajnok halálának az évfordulóján rendezzük meg a Csik napot. március 20-án délelőtt az előadóké volt a főszerep. Az idei

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.