Kirándulni volt a 2.b osztály

„A 2.b osztály 2024.október 19-én a solymári Rózsika-forráshoz kirándult.
Csodás őszi időjárásban a Paprikás-patak mentén a Jegenye -völgyben vezetett utunk.
A túránk végén még királyaink vadászatra használt várát is megnézhettük.
Egy emlékezetes napot tölthettünk együtt.
Köszönet a támogató segítségért a szülőknek és Somogyi Dzsenifernek!”
Szervező:Botos Tünde osztályfőnök

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

napkoziugyelet1
2025/26-os tanév

Ügyelet – 2026 június

Kedves Szülők! Június 19-e és július 3-a között a munkanapokon 7 óra és 18 óra között ügyeletet biztosítunk. Az alábbi linken tudnak ügyeletet igényelni (június

2025/26-os tanév

Siker a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen

Gratulálunk Kincses Dénes, 4.b osztályos tanulónak és felkészítő tanárának, Kalla Viktóriának. Dénes lett a legeredményesebb tanulóink közül a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.