Megemlékezés 1848. március 15-ről

9
Március 15-ére emlékeztünk ma a 7.b és c osztály tanulóinak ünnepi műsorával. A szereplők életre keltették a márciusi ifjakat, s bemutatták március idusának legfontosabb eseményeit. A műsor végén megemlékeztünk a szabadságharc későbbi eseményeiről és mindazokról, akik 1848-49-ben életüket adták a magyar szabadságért.
Köszönjük Heczel Csenge (10.A) és Szörényi Szellő (10.A) énekes közreműködését, Vábró Áron (11.A) és Velinsky Márton (11.A) technikai segítségét, valamint a felkészítő tanárok, Nagy Adrienne, Málinger Tünde, Molnárné Lukács Dorottya és Somhegyi Kata tanárnő munkáját!
A fotókat készítette: Simon Elza és Jackson Szófia 11.A osztályos tanulók

2

8

3

6

Egyéb híreink

IMG 20221004 155254
Kategorizálatlan

Siker a II. Kerületi Mezei Futó Diákolimpia

Eredményesen szerepeltek iskolánk tanulói a II. Kerületi Mezei Futó Diákolimpián. Eredmények : III. korcsoport Lány: 2.hely Kertai Gréta (5.c) IV. korcsoport Fiú: 2.hely Zsoldos Domonkos

sport
2021/2022-es tanév

Júliusi sporteredmények

Sportoló tanulóink július hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.