RE-GENERÁCIÓ kiállítás a Budapest Hiltonban

Megnyílt a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium tanulóinak “RE-GENERÁCIÓ” című kiállítása a Föld napja alkalmából a HILTON Budapest szálloda Dominikánus kerengőjében. A kiállítást Landgráf Katalin textilművész az MMA akadémikusa nyitotta meg. A tárlat április 22-től május közepéig megtekinthető.

Gratulálunk a készítőknek és Somody Beáta tanárnőnek a színvonalas munkához!

Egyéb híreink

sportiskola 724x1024 1
Sport eredmények

Sportiskolai elismerés

Iskolánk elismerésben részesült a II. kerületi iskolai sportban nyújtott eredményes, aktív szereplésért.

Alsó tagozat

MedveVár – leendő elsős foglalkozás

2019. október 19-én ismét megnyitotta kapuit a MedveVár. A leendő elsősök először Kalla Viktória gitárkíséretével énekeltek és játszottak körjátékokat az aulában. Ezután Micimackó és barátai

Tanulmányi versenyek

Sikerek a “Karantélet pályázat” képzőművészeti kategóriájában

A II. kerületi Karantélet alkotói pályázat ünnepélyes eredményhirdetésére és díjkiosztására számos Csik iskolai diákot meghívtak június 12-én szombaton, hiszen alkotásaikkal sikeresen szerepeltek a karantén alatti élmények bemutatásában. A képzőművészeti kategória első helyezettje iskolánk

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.