Search
Close this search box.

Dickens: Karácsonyi énekének dramatizált változata a 9.Ny osztály előadásában

Hagyományainknak megfelelően idén is bemutatkoztak az előkészítő évfolyam gimnazistái, a szünet előtti utolsó tanítási napon a 9.Ny tanulói adták elő az aula színpadán Dickens Karácsonyi énekének dramatizált változatát. A videóval, énekkel színesített előadást a felső tagozat és a gimnázium tanulói mellett megtekintette iskolánk egykori diákja, Harsányi Gábor Kossuth- és kétszeres Jászai-díjas színművész is.
Felkészítő tanárok: Forgács Gábor, Málinger Tünde, Vida Bernadett, Kumpera Ferenc.
Gratulálunk a szereplőknek és a segítőknek!

Egyéb híreink

2023-2024.

Leendő elsős diákok beiratkozása – E-kréta regisztráció

Tisztelt Szülő/ Törvényes Képviselő! A 2024/2025. tanítási évre történő első osztályos általános iskolai beiratkozást személyes jelenléttel 2024. április 18-19-én (csütörtökön és pénteken) 8-19 óra között

Élménypedagógia

Költészet napja

„A magyar költészet napja alkalmából hívtuk el iskolánkba a Komp Kollektíva nevű alkotó közösséget, akik Weörös Sándor megzenésített verseit adták elő gimnazista diákjainknak.” (Gál Zsuzsanna,

2023-2024.

Siker a Mezei Futás Budapest Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el a Budapesti Mezei Futó Diákolimpián: III. korcsoport lány 2.hely Kovács-Leszkay Zoé (6.c) 3.hely Kertai Gréta (6.c) Csapat verseny

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.