Dickens: Karácsonyi énekének dramatizált változata a 9.Ny osztály előadásában

Hagyományainknak megfelelően idén is bemutatkoztak az előkészítő évfolyam gimnazistái, a szünet előtti utolsó tanítási napon a 9.Ny tanulói adták elő az aula színpadán Dickens Karácsonyi énekének dramatizált változatát. A videóval, énekkel színesített előadást a felső tagozat és a gimnázium tanulói mellett megtekintette iskolánk egykori diákja, Harsányi Gábor Kossuth- és kétszeres Jászai-díjas színművész is.
Felkészítő tanárok: Forgács Gábor, Málinger Tünde, Vida Bernadett, Kumpera Ferenc.
Gratulálunk a szereplőknek és a segítőknek!

Egyéb híreink

Alsó tagozatos programok

Csik-napok

Hagyományainkhoz híven az idei tanévben is március 30-31-én emlékeztünk iskolánk névadójára, Dr. Csik Ferencre. A Csik-napok első napján tagozatonként más-más program várt a diákokra. Az

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.