Poszterbemutató

Poszterbemutató

Az Eramus+ pályázat (Diákok első világkiállítása) keretében diákjaink bemutatták első közösen készített megvalósítandó feladatukat: a pályázat poszterét, mely remélhetőleg a zsűri tetszését is elnyeri és kiválasztásra kerül. A bemutatóra egy három napos virtuális olaszországi utazás keretében került sor 2020. október 6-8 között .

A poszter végleges kinézetét Somody Beáta ötlete és a diákok munkái alapján Somody Beáta és Őze Ferenc digitalizálta.  A projektfeladatot Hőnig Anikó és Somody Beáta koordinálta.

Az alábbi link alatt olvashatják diákjaink online elhangzott szövegét.

Egyéb híreink

letoltes
2022/23-es tanév

E-Kréta/elektronikus napló ügyintézés

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!   Az e-kréta elektronikus naplóba való belépéshez szükséges felhasználói azonosítót és jelszót Őze Ferenc, rendszergazdától kérhetnek a csiknaplo@gmail.com e-mail címen keresztül.

medvevar medve
2023-2024.

MedveVár – leendő elsős foglalkozás

Tájékoztató 2024-2025. tanév leendő 1. osztályos tanulói számára   A leendő első osztályos tanulók és szüleik számára lehetőséget biztosítunk iskolánk megismerésére: MedveVár 2023. szeptember 29.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.