Poszterbemutató

Poszterbemutató

Az Eramus+ pályázat (Diákok első világkiállítása) keretében diákjaink bemutatták első közösen készített megvalósítandó feladatukat: a pályázat poszterét, mely remélhetőleg a zsűri tetszését is elnyeri és kiválasztásra kerül. A bemutatóra egy három napos virtuális olaszországi utazás keretében került sor 2020. október 6-8 között .

A poszter végleges kinézetét Somody Beáta ötlete és a diákok munkái alapján Somody Beáta és Őze Ferenc digitalizálta.  A projektfeladatot Hőnig Anikó és Somody Beáta koordinálta.

Az alábbi link alatt olvashatják diákjaink online elhangzott szövegét.

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.