FitKid osztály indítása az általános iskola 1. évfolyamon

Leendő első osztályosok szülei figyelem!

A Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium FitKid osztály indítását tervezi a 2024/25-ös tanév általános iskolai első évfolyamán. A köznevelési típusú sportosztály FitKid tagozatán gyermekfitnesz (aerobikus és gimnasztikus ugrások, erő- és lazasági elemek, akrobatika, tánc) képzésen vesznek részt a gyerekek. A magas színvonalú FitKid oktatás Magyarország egyik legeredményesebb FitKid-szakosztálya, a TRIACTO SE szakmai irányításával és közreműködésével valósul meg, kiemelt figyelmet fordítva a tehetséggondozásra. A jelentkezőknek sportágspecifikus alkalmassági felmérésen kell részt venniük.

Az érdeklődő leendő első osztályos tanulók és szüleik számára még két alkalommal nyílik lehetőség megismerni az iskolát, ahol a különböző programok mellett látványos FitKid-bemutató is lesz:

MEDVEVÁR – 2024. február 16. és 2024. március 1.

A FitKid-osztályról további információkat a fitkid@triacto.hu e-mail címen kérhetnek, illetve a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium alsó tagozatos felvételi tájékoztatójából is tájékozódhatnak a www.csikferenc.hu oldalon.

Egyéb híreink

Alsó tagozatos programok

Mikulás járt iskolánkban

„Miklós napon – Mikulás járt az iskolánkban, meglátogatta a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenkit. Minden terembe bekopogtatott a manóival, vidámságot hozott és ajándékcsomagokat osztott. Köszönjük a

2023-2024.

Humán csapatverseny a felső tagozaton

December 11-én hétfőn a 7. órában csapatversenyt szervezünk felső tagozatosoknak. A különböző humán tárgyakhoz kapcsolódó játékos vetélkedő témája a 150 éves Budapest. Várunk minden felsős

sport
2023-2024.

Novemberi sporteredmények

Sportoló tanulóink november hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.