Tájékoztatók kiküldése a középfokú felvételi eljárás eredményéről

gimnazium felveteli

Tájékoztató

Középfokú felvételi eljárás eredményéről

 

Tisztelt Szülők!

 

A 2023/24-es tanév középfokú felvételi eljárás végleges jegyzékét 2023. 04.21-től megtekinthetik honlapunkon.

 

Tájékoztatom Önöket, hogy a döntésről született határozatot e-mailben küldjük meg a felvételi lapon megadott e-mail címre. Kérjük, hogy az olvasási értesítést erősítsék meg!

 

Amennyiben az eredeti határozatot szeretnék kézhez kapni, kérem, hogy a titkarsag@csikferenc.hu e-mail címen keresztül előzetesen jelezzék, ami 2023. 04.27-én (csütörtök) és 04.28-án (péntek) 7:30-15:30 óra között átvehető az iskola titkárságán.

 

A 2023/24. tanévre vonatkozó középfokú felvételi eljárás során hozott intézményvezetői döntéssel szemben Önök a jogszabály – a Nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 37.§ (2) bekezdése – szerint jogorvoslati eljárást indíthatnak, ami eljárást megindító írásbeli kérelem benyújtását jelenti.

 

Kérelmet az értesítéstől számított 15 napon belül a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgatójának Hajnissné Anda Évának címezve a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnáziumba (1027. Budapest, Medve utca 5-7.), személyesen vagy e-mailben /polgaraniko@csikferenc.hu/ szkennelt formában mindkét szülő és a tanuló aláírásával ellátva nyújthatnak be.

 

Az eljárást megindító kérelemben a következő adatokat adják meg:

  • Felvételiző tanuló neve, születési helye, ideje
  • oktatási azonosítója
  • elutasító határozat iktató száma
  • tanulmányi terület kódja, amire a jogorvoslatot benyújtják
  • lakcím
  • értesítési email cím, (ha postai úton kéri, akkor az értesítési címe)
  • anyja születési neve,
  • apa neve
  • levelezési cím, és email cím

 

Budapest, 2023. április 22.

Polgár Anikó

intézményvezető

Egyéb híreink

2023-2024.

Mikulás-kupa

2023. december 6-án iskolánk Mikulás-kupát rendezett, mely során az ünnepekre hangolódva különböző játékos sportfeladatokban mérhették össze képességeiket alsós diákjaink. A sorverseny rendhagyó, zenés bemelegítéssel vette

2023-2024.

Mikulásnapi forgatag

„December 6-án Mikulásnapi forgatagot tartottunk az advent jegyében az iskola aulájában. 18 osztály készített asztalokat, melyre karácsonyi portékáikat tették ki. Lehetett süteményeket vásárolni, kézzel készített

2023-2024.

A magyar nyelv napja

A magyar nyelv napja alkalmából ma délután iskolai vers- és prózamondó versenyt tartottunk, melyre szeretettel vártunk minden érdeklődő gimnazistát. A 9-10. osztályos korcsoportban szavalatával megosztott

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.