Gimnáziumi felvételi tájékoztató

gimnazium felveteli

Tisztelt Érdeklődő Szülők! Kedves Diákok!

Iskolánk gimnáziumi felvételi tájékoztatója  ide kattintva érhető el.

„A szóbeli meghallgatást 2023. március 02. csütörtök – március 08. szerda között szervezzük. A behívott tanulók szóbeli felvételi vizsgájának konkrét időpontját 2023. február 28-án, kedden, az iskola honlapján hirdetjük ki a diákok oktatási azonosító számának feltüntetésével.

A szóbeli meghallgatásokat követően 2023. március 17-ig a honlapunkon keresztül elektronikus keresővel hozzuk nyilvánosságra (az oktatási azonosító beírásával lehet a pontszámot és a tanuló aktuális sorrendjét megtekinteni) az ideiglenes felvételi jegyzéket /ideiglenes rangsort. szervezzük. A behívott tanulók szóbeli felvételi vizsgájának konkrét időpontját 2023. február 28-án, kedden, az iskola honlapján hirdetjük ki a diákok oktatási azonosító számának feltüntetésével.”

A 0001-es kódú, köznevelési típusú sportosztályba jelentkező tanulók számára a sportlap ide kattintva érhető el. A sportlap a jelentkezési laphoz kötelezően csatolandó.

A sportolóknak szükséges 48 ütemű gyakorlat az alábbi videóban tekinthető meg:

A 0002-es kódú, média kultúra tagozatos osztályhoz a szóbeli meghallgatáson portfóliót kell bemutatni. Ehhez segítségként az alábbi linken megtekinthetik a korábbi években készült alkotásokat:

Egyéb híreink

2023-2024.

Részvétel a Sulinyugi Programban

2023. november 24-én az 1.b és a 4.a osztály részt vett a Sulinyugi Programban. A 45 perces foglalkozás során a feszültség jeleiről, okairól és legfőképp

Alsó tagozatos programok

Mikulás járt iskolánkban

„Miklós napon – Mikulás járt az iskolánkban, meglátogatta a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenkit. Minden terembe bekopogtatott a manóival, vidámságot hozott és ajándékcsomagokat osztott. Köszönjük a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.