Search
Close this search box.

Siker a Budapesti Kosárlabda Diákolimpián

IMG 20221017 150352
Iskolánk csapata jól szerepelt a Kosárlabda Budapesti Diákolimpián. A V-VI. korcsoportos lányok a második fordulóban a Kölcsey Ferenc Gimnázium ellen 78: 75-ra győztek.

Siker a II. kerületi Röplabda Diákolimpián

A II. kerületi Röplabda Diákolimpián, IV.korcsoportos lány csapatunk 3.helyen végzett. A csapat tagjai: Czifrik Virág 12.B Csáki Léna 9.A Debrei Vivien 11.B Horváth Zsófia 10.A

2023-2024.

Csik-nap

Minden évben névadónk, Csik Ferenc, olimpiai bajnok halálának az évfordulóján rendezzük meg a Csik napot. március 20-án délelőtt az előadóké volt a főszerep. Az idei

2023-2024.

Siker a Mezei Futás Budapest Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el a Budapesti Mezei Futó Diákolimpián: III. korcsoport lány 2.hely Kovács-Leszkay Zoé (6.c) 3.hely Kertai Gréta (6.c) Csapat verseny