Előkészületek a Föld napjára

A Föld Napja előkészítéseként és egy szülői felajánlás szerencsés összehangolásával 2022. április 12-én délután a nagy udvari kiskertek megújultak és a focipálya melletti kertrész is beültetésre került. Így nőtt az alsós kiskertek területe.

Hálásan köszönjük a szülői felajánlásként kapott örökzöld dísznövényéket, a kis törpe – oszlopos tujákat, melyeket a gondos kis kertészek Vámosiné Vitáris Márti néni útmutatásával – vezetésével, valamint a karbantartók segítségével ültettek el. Az udvari zöld kertet délelőtti szünetekben és a délutáni napköziben lelkesen gondozzák, öntözik az alsósok.

Egyéb híreink

8
Kategorizálatlan

Németes adventi délután

2019.12.04-én rendeztük meg iskolánk hagyományos német nyelvű adventi délutánját. A jó hangulatú műsor keretén belül a szülők is betekintést nyerhettek a németes csoportok munkájába, valamint

Alsó tagozatos programok

Rendhagyó ének óra a Muzsikás Zenekarral

2019. szeptember 26-án iskolánkban a Muzsikás Zenekar rendhagyó ének órát tartott alsó és felső tagozatos diákjainknak. Egy ismeretterjesztő muzsikás koncertet láthattunk, hallhattunk. Sor került több

Poszterbemutató

Poszterbemutató Az Eramus+ pályázat (Diákok első világkiállítása) keretében diákjaink bemutatták első közösen készített megvalósítandó feladatukat: a pályázat poszterét, mely remélhetőleg a zsűri tetszését is elnyeri

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.