Sikerek a „Karantélet pályázat” képzőművészeti kategóriájában

A II. kerületi Karantélet alkotói pályázat ünnepélyes eredményhirdetésére és díjkiosztására számos Csik iskolai diákot meghívtak június 12-én szombaton, hiszen alkotásaikkal sikeresen szerepeltek a karantén alatti élmények bemutatásában. A képzőművészeti kategória első helyezettje iskolánk 6.a osztályos tanulója Deák Vera Lili lett „Menekülés a tájakba (Túléltem a karantént)” című festmény sorozatával, melyet írott gondolatokkal is kiegészített.

Harmadik helyezett 11. b osztályos diákunk Jenei Csilla „Mai világ” festményével.

Illetve Takács Ada festménye a 8.c osztályból külön díjat ért el a „Maszk eladó” című munkájával.

Gratulálunk a többi résztvevőnek is, mert munkáik kiállításra kerültek:

Boda Sven Wendel 5.b,

Leviczky Dorina 6.a,

Tamás Alexandrának 6.b,

Trázsi Vivien Titanilla 7.a,

Leviczky Dávid 8.a,

Velinsky Márton 9.A  osztályos tanulóknak.

Az alkotásokat meg lehet tekinteni szabadtéren a Mechwart ligetben 2021. 06. 30-ig.

Felkészítő tanáruk : Somody Beáta

Takacs Ada 8.c Maszk kaphato

Deak Vera Lili Menekules a tajakba Tuleltem a karantent

Egyéb híreink

image 50750465
2022/23-es tanév

Adventi program az alsó tagozatos napköziben

2022.december 16-án napközis adventi forgószínpados programunk a párhuzamos évfolyamok számára különleges élményt nyújtott. Hagyományaink szerint a csoportok kis meglepetés karácsonyi műsorral és ajándékkal kedveskedtek egymásnak.

Group 86
Kategorizálatlan

Nyílt nap – Média tagozat, Intézményvezetői tájékoztató

Tisztelt Szülők! Kedves Érdeklődő Diákok! Iskolánk gimnáziumi nyílt napjának intézményvezetői tájékoztatóját november 16-án, szerdán reggel 8:00 órától tudják online követni iskolánk YouTube csatornáján, vagy az alábbi

281086558 872908726947173 4564757520483974201 n
2021/2022-es tanév

Csatlakozás a MÜPA Partneriskola Programhoz

Iskolánk csatlakozott a MÜPA Partneriskola Programjához, melynek keretében május 16-án a 7.a osztály egy iskoláskoncerten vesz részt, ahol betekintést nyerhetnek a jazz világába. Május 24-én

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.