Siker a “Fedezd fel az örökséged!”vetélkedőn

Az idei Fenntarthatósági Témahét egyik témája az erdei ökoszisztéma. Iskolánk három tanulója, Bugyáki Maja (9.A), Bugyáki Csenge és Ferencz Virág (10.B) a “Fedezd fel az örökséged!” című online, ötfordulós erdőismereti vetélkedőn csapatban 14. helyezést értek el a 185 nevezett Kárpát-medencei csapat között.

Gratulálunk!

Egyéb híreink

20191212 141902
Kategorizálatlan

Kirándulás Bécsben

A mai napon iskolánk Bécsbe kirándult. Szerencsékre jó időnk volt, még a hó is nagy pelyhekben hullott, hogy igazi karácsonyi hangulatunk támadjon. A buszvezetők nagyon

logo1
Kategorizálatlan

Iskolai póló/sál/nyakkendő/melegítő

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!   Az iskolai logóval ellátott pólókkal, sállal, nyakkendővel és melegítőfelsővel kapcsolatban a [email protected] e-mail címen tudnak érdeklődni, Pálvölgyi Krisztina, gazdasági ügyintézőnél!

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.